Cvičení pro děti


ZUMBATOMIC JUNIOR je Zumba cvičení speciálně upravené pro děti – děvčata i chlapce ve věku od 8 do 12 let. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Vede děti k základním konceptům jako je koordinace, disciplína, sebevědomí a týmová spolupráce. Navíc se u Zumbatomicu děti skvěle zabaví.

Dětský program vznikl v roce 2008. Největší zásluha na tomto programu patří zumba instruktorce ZES (zumba education specialist) Gine Grant a samozřejmě i Betu Perezovi, zakladateli Zumba fitness. Cílem Zumbatomic je rozvinout zdravý životní styl dětí a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Nejen jako lekci, kterou navštěvují jednou týdně. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem vývoje každého dítěte, Zumbatomic rovněž zvažuje i ostatní aspekty jejich rozvoje. V našem Sportcentru vede lekce certifikovaná instruktorka Bára Grusová

CVIČENÍ MAMINEK S DĚTMI má vliv na správný vývoj kostry miminka, jeho svalů a v neposlední řadě napomáhá ke správnému držení těla. Během něj si dítě procvičuje jemnou a hrubou motoriku, rozvíjí se u něj poznávací procesy, učí se orientovat v prostoru. Pohyby dítěte se díky cvičení stávají koordinovanější a ladnější. Maminky se učí v průběhu cvičení správnou manipulaci s malým dítětem. Toto cvičení je vhodné pro děti již od 3 měsíců (po prvním očkování Hexavakcínou) a lekce jsou u nás rozděleny do kategorií děti lezoucí a děti ležící.

KRAVMAGA pro děti je určena dívkám i chlapcům a má za cíl naučit je jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru a respekt. Je to obranný systém s dynamickým programem, který učí děti reálné sebeobraně v přátelské atmosféře, kde se naučí, jak se ochránit za různých okolností. Tyto situace jsou simulovány formou hry. Cvičení je zaměřeno na pohybové dovednosti, rovnováhu, reakční čas, vytrvalost, reflexy a techniky sebeobrany.

Pozornost je věnována prevenci agresivity a rozpoznávání nebezpečných situací. Program je kreativní, přemýšlivý a navržen tak, aby děti mohly vidět svůj pokrok a být hrdé na svůj růst.U nejmladších dětí je náplní převážně hra, která pomáhá s koordinací, celkovou pohyblivostí a obratností. Během učení jsou hry opatrně protkány pokyny a principy, jež pomohou řešit ohrožující situace. Se vzrůstajícím věkem se více soustředíme na sebeobranné techniky.

U nás si zaboxujete

Kickbox a Ladies Fit-kickbox

Zkuste FIT BOX

Protáhněte se na pilates

Kruhový trénink

Cvičení pro děti

Powerjoga

Taneční akrobacie

11 / 10 / 2017

Nově otevírací doba sportcentra

Změnili jsme otevírací dobu do 21h...

Více zde

16 / 11 / 2017

Zítra se nebude konat Boxerská školička pro děti a lekce Pilates.

Zítra se nebude konat Boxerská školička pro děti a lekce Pilates. Děkujeme za pochopení, SC10...

Více zde

25 / 3 / 2016

Nové termínny Powerjoga

Nově bude Powerjoga probíhat vždy: STŘEDA od 19:00, začínáme 30.3.2016, těšíme se na Vaši návštěvu...

Více zde

Kontakt

SPORTCENTRUM 10
Kodaňská 61 B/45
Praha 10

Po-Pá: 09-21 hod.

Rozvrh hodin

Top